• Prograsive Kesme Form Kalıpları
 • Prograsive Sıvama Kalıpları
 • Derin Çekme Kalıpları
 • Tam Otomatik Transfer Kalıpları
 • Tam otomatik Montaj Uniteleri
 • Alüminyum/ Zamak / Bakalit Kalıpları
 • Montaj Hatları
 • Kaynaklı Soğuk Demir Konstr.
 • Kontrol ve ölçme fixtürleri
 • Montaj Üretim fixürleri
 • Robotik Kaynak ve Montaj Hatları
 • Poliüretan /Vakum Parça üretimi
 • Ürün ve Parça tasarımı
 • AR&GE ürün ve proje geliştirme

1990-Elektrik Sektörü

2000-Otomotiv

2010-Elektronik

Aile mesleği olan Kalıpçılık ile 1947’den bu güne ana sanayinin gelişimine makine, kalıp ve parça tedarikçisi olarak hizmet veriyoruz.

Otomotiv, Beyaz Eşya, Mobilya ve Elektrik Elektronik Uydu sektörlerinde Ford-Beko-ECA-Koleksiyon-Netaş-Başarı-ENKA-RFT gibi pek çok firmaya geçmiş yıllarda direk ürün, kalıp ve makine tedarikinde bulunduk.

Ar-ge Merkezleri ve ürün geliştirme çalışmaları için pek çok ana sanayi ile paralel çalışıyoruz. Data oluşum evresinde tasarım yaparak üretim kolaylıkları açısından katkılar vererek ürün geliştirme çalışmalarında partner oluyoruz.

 

Son yıllarda mobilya ve aksesuarları ile artan çalışma yoğunluğumuz ile beraber İstanbul/Bayrampaşa adresinde tekrar geçmişte olduğu gibi mobilya dışı sektör içinde Makine aparat kalıp ve parça üretimi konusunda çalışmaya başladık.

Elektrik Elektronik  sektörü için 2000 yılında ilk boyalı sacdan üretimini yaptığımız Settopbox lar (Reciver kutularını) tam otomatik kalıp hatlarında üretmek isterseniz kalıpları ve hat kurulumunu çok kısa bir sürede 16949 a uygun ilk ürün devreye alma prosedürü ile hizmetinize veriyoruz. 

​2000li yılların başlarında Çin'e fiyat dezavantajımızla kaptırılan kalıp ve parça üretimi konusunda Çin'in zenginleşmesi ile tekrar fiyat avantajını yakalama fırsatı bulduk.

 

Aynı şekilde 2000 yılından önce tarafımızdan yapılan ve yasanan krizlerden sonra Çin'in  pazara kontrolsuz sokulması ile özellikle elektrik sektöründe kullanılan küçük bakır, princ kablo uç soketleri yıllarca Çin’den tedarik edildi.

 

Tüccar, piyasa hakimleri tarafından tercih edilen bu yol nihayet sona erdi.  Çin'de yükselen işçilik ücretleri ve kalitesiz kalıplarla yol alınamadığını gören pek çok işletme bu gün teknoloji geliştirmek ve daha iyisini yapmak için uzman personel, usta arıyor.

Çin le aynı fiyata ve TURK kalitesinde Kalıp ve Yardımcı iş istasyonları (otomasyonları) için sorunlarınız üzerinde çalışmaya , iş birliğine hazırız.

Örnek iş olarak Personel sayısını ve ham madde tüketimini en aza indiren fonksiyon ve hızlı bağlantı sistemi geliştirerek eklediğimiz dijital ayarlı, model değişimi gibi setup sürelerini minimize eden fireyi azaltan, adam çalıştırmaksızın tek presten bir vardiyada 30.000 in üzerinde bitmiş kablo pabucu almanıza imkan veren Tam Otomatik Kablo Pabucu Kalıbı ile Klasik Metod (Halen herkesin kullandığı metodun) web üzerinden derlenen resimlerle açıklamalı üretim karşılaştırmaları aşağıda ve  YouTube linklerinde izleyebilirsiniz. 

Hedefimiz müşterilerimizin global pazarda kazanması, üretimini yaptığımız tüm parça ve iş makinalarında  ISO9001-16949 yönergelerine uygun kalite prosedürlerine uyum ve üretilen tüm parçalarımızda %100 müşteri memnuniyetidir.

Freelance Technic Partners

Selçuk AKŞİT

0551 551 2508

Kablo Pabucu

 

Ne üretmek istiyorsanız

Mühendis olarak onun için en iyi üretim metodunu planlar

iş makinelerini ve kalıpları tasarlar ve üretiriz.

İlk ürün devreye alma sürecimiz otomotiv tecrübesi ile

16949 kalite sürecine uygun tüm adımların gerçekleşmesi ile tamamlanır.

 

SERVİS VE BAKIM ANLAŞMASI İLE 7/24  YERİNİZDE SERVİS VERİYORUZ