Aile işletmesi olan firmamız 1947’den bu güne ana sanayinin gelişimine kalıp ve parça tedarikçisi olarak hizmet veriyor.

Otomotiv, Beyaz Eşya, Mobilya ve Elektrik Elektronik Uydu sektörlerinde Ford-Beko-ECA-Koleksiyon-Netaş-Başarı-ENKA-RFT gibi pek çok firmaya geçmiş yıllarda direk ürün ve kalıp tedarikinde bulunduk.

Ar-ge Merkezleri ve ürün geliştirme çalışmaları için pek çok ana sanayi ile paralel çalışıldı. Data oluşum evresinde üretim kolaylıkları açısından katkılar vererek ürün geliştirme çalışmalarında partner olduk.

 

Son yıllarda mobilya ve aksesuarları ile artan çalışma yoğunluğumuz ile beraber A KALIP Markası ile İstanbul'da tekrar geçmişte olduğu gibi mobilya dışı sektör içinde Makine aparat kalıp ve parça üretimi konusunda çalışmaya başladık.

Elektrik Elektronik  sektörü için 2000 yılında ilk boyalı sacdan üretimini yaptığımız Settopbox lar (Reciver kutularını) tam otomatik kalıp hatlarında üretmek isterseniz kalıpları ve hat kurulumunu çok kısa bir sürede 16949 a uygun ilk ürün devreye alma prosedürü ile hizmetinize veriyoruz. 

Aynı şekilde Çin’den tedarik edilen ve kısa süreli üretim ve dış tedarik ile desteklenerek yürütülebilen kablo uç soketleri ve Kablo Pabuçları konusuna yoğunlaşarak  Çin ile aynı fiyata ve TURK kalitesinde Kalıp ve Yardımcı iş istasyonları (otomasyonları) için sorunlarınız üzerinde çalışmaya , iş birliğine hazırız.

Personel sayısını ve hammadde tüketimini en aza indiren geliştirerek eklediğimiz modüler çekirdek yapısı ile kalıp ayarı, model değişimi gibi setup sürelerini minimize eden fireyi yarı yarıya azaltan, adam çalıştırmaksızın tek presten bir vardiyada 30.000 in üzerinde bitmiş kablo pabucu almanıza imkan veren Tam Otomatik Kablo Pabucu Kalıbı ile ilgili üretim karşılaştırmaları sayfalarımızda ve  YouTube linklerinde izleyebilirsiniz. 

Hedefimiz müşterilerimizin global pazarda kazanması, üretimini yaptığımız tüm parça ve iş makinalarında  ISO9001-16949 yönergelerine uygun kalite prosedürlerine uyum ve üretilen tüm parçalarımızda %100 müşteri memnuniyetidir.